28 Nisan 2015 Salı

Kelebek şeklinde dekupajlı anahtarlık

Merhabalar hanımlar
Uzun zamandır girip bir  şeyler paylaşmadım.İnstagram hesabımda çekilişim vardı.Dün onu bin bir türlü aksiliklerle sonuçlandırdım:((
Anlatsam o kadr uzuuuunnn kii...Boşverin .Şükür ki bir şekişlde açıkladım.İnşallah güzel bir anahtarlık hazırlayacağız takipçimize.Hayırlı olsun şimdiden.
Çok yorgun hissediyorum kendimi.Bahar sıcak geldi.Uykusuzum da biraz.Ufak tefek rahatsızlıklar...Allah herkese sağlık sıhhat versin.
Aşağıdaki anahtarlığı bir arkadaşıma hediye olarak hazırladım.Kendisi seçti,zevkine göre.
İnşalalh kendi evinde mutluukla kullanır:)
 
Sevgiyle dostlar...

14 Nisan 2015 Salı

İnstagram sayfamdaki çekilişe beklerim:)

Merhaba arkadaşlar
İnstagram sayfamda çekiliş düzenledim.Katılmak isteyenleri beklerim sayfama.İnstagram ismim feyzanincicileri
Bol şanslar:)

13 Nisan 2015 Pazartesi

Çekiliş hediyelerim geldi:)

Herkese merhaba:)
Geçenerde Tatlı Cadı bloğunun Sevgili sahibesi Firdes çekiliş düzenlemişti.Bugün gönderdiği hediyeler elime ulaştı.Hepsi çok güzel.Çok teşekkür ediyorum tekrardanKahve için de ayrıca teşekkürler:)))

 
Herkese sevgiler...

9 Nisan 2015 Perşembe

Kelebek dekupajlı şekerlik

Günaydın herkese:)
Herkes benim gibi dışarıda yağan karı görünce baya şaşırmıştır."Mart kapıdan baktırır,kazma kürek yaktırır."derler ama nisan ayını es geçmişler sanırım.Kara bakar mısınız?Soğuk tam da kış soğuğu.Allah'ın hikmeti işte.Vardır bir bildiği.Bize de şaşırıp şükretmek düşer.Ne kadar yağacak merak ediyorum doğrusu.Kardan adam yapacak kadar kar yağan yerler vardır elbet.Allah'tan kışlıkları henüz kaldırma fırsatım olmamıştı.Kazakları geçirdik yine üstümüze.Öksürükler,burun akıntıları bir yandan:))
Neyse biz işimize bakalım.Arşivden bir şekerlik paylaşıyorum.Kelebek dekup desenleri kullandım burada.Sevimli oldu bence.Seviyorum bu şekerlikleri ben.Ya siz? 
Mutlu günler diliyorum hepinize.
Selametle...

6 Nisan 2015 Pazartesi

Güneş temalı askılık

Merhabalar hanımlar
Ben bu askılığımı paylaşmamamışım yaa:))Bir müşterim kızı için özel tasarım hazırlattı.Tatlı kızının adı Güneş.Tabi ona özel bir askılık olmaı gerekiyordu.İnşallah mutluluk ve huzurla kullanırlar.
İçimizi ısıtan bir askılık oldu:))
 

 
Sevgiyle...

3 Nisan 2015 Cuma

Cupcake temalı mutfak yazı tahtası

Merhabalar herkese
Bir gün yağmurlu,bir gün güneşli gidiyor havalar.Tam bahar geldi derken kışa dönüyoruz sanki:)Olsun bu farklılıklar bile çok güzel.Baharın habercisi.
Bakın ne yaptım?Bir müşterimin isteği üzerine böyle bir tahta tasarladım.Sade ve sevimli:)
Üzerine mutlu notlar yazması dileğiyle...
 
Sevgiyle...

1 Nisan 2015 Çarşamba

İsme özel anahtarlık(Mint yeşili:) )

Merhabalar hanımlar
 Oh mis gibi bir güneş dışarıda.İliklerime kadar hissettim resmen.Kemiklerim ısındı.Güneşi gören çocuklar hoop dışarıya.Sokaktan gelen çocuk seslerini özlemişim valla.Mis gibi bir bahar havası,çocuk cıvıltıları,kuş sesleri,çiçek kokuları...Çok şükür Rabbim'e verdiği nimetler için.
Anahtarlığa bir bakar mısınız?O bile şenlendi,baharı anımsatıyor.Sahipleri mutlulukla kullansın:)
 
Sevgiyle..