27 Şubat 2015 Cuma

Çocuk odaları için dekoratif askılık

Hayırlı cumalar
Herkese bereketli bir cuma diliyorum.Haftanın son iş günü.Şimdi herkes hafta sonunu iple çekiyorduk.Malum havalar iyi gidiyor bu aralar.Hepimiz güneşi özledik,Parklarda,bahçelerde gezmeyi özledik.Çocuklar biraz enerjilerini atsınlar,kendilerine gelsinler:)Onlar iyi olunca bizler de iyi oluyoruz çok şükür.
Yeni tasarımımız deniz temalı askılığı sunmak istiyorum sizlere.Özellikle erkek çocuk odaları ve deniz severler için tercih olabilecek bir çalışma oldu.Biz çok sevdik.İnşallah sizler de beğenirsiniz.
 
Sevgiler herkese....

24 Şubat 2015 Salı

İsme özel kapı süsü

Merhaba hanımlar
İnsanlar özellikle isme özel ürünlere vre hediyeliklere ilgi gösteriyorlar.Artık bu tarz ürünlere ulaşmak çok kolay.Hele internet ve sosyal ağlar elinzin altındaysa..Uzaklar birden yakın olabiliyor.Bu çalışmada kullandığım dekupaj kağıtları da çok moda.İnsanlar romantik şeyleri seviyorlar.Danteller v.s.
Çiftimiz mutlulukla kullansın:)
 

22 Şubat 2015 Pazar

Kızım için diktiğim nevresim takımı

Merhabalar hanımlar
Dışarıda mis gibi güneş var.Yerlerde karlar.Ama sanki baharı müjdeliyor.İnşallah..
Kızım için nevresim takımı bile diktim.Biliyor musunuz?Profesyonelce değil elbet ama iş görüyor işte.Yavruağzırenk ağırlıklı bir kumaş seçtim.Odasında turuncularolduğu için tamamlar diye düşündüm.Mışıl mışıl uyur inşallah içinde:))


 
Güzel pazarlar efendim...

20 Şubat 2015 Cuma

Ahşap boyama isme özel anahtarlıklar

Hayırlı cumalar
Cumanın bereketi herkesin üzerine olsun.
Aşağıdaki anahtarlıklar sahiplerine ulaştı bile.Mutlulukla kullansınlar.Genelde anahtarlıkta bu tasarımım beğeniliyor.Bunun üzerine çalışıyoruz genelde.Yine siparişler var.Bakalım onlar nasıl olacak.
 

 
Herkese sevgilerimi sunuyorum:)

16 Şubat 2015 Pazartesi

Mumla eskitme tepsi

Merhabalar herkese
Arşivimi karıştırırken öncesinde yapıp da paylaşmadığım çalışmalarımı fark ettim.Bunlardan biri de bu eskitme tepsiGeçen yıl arkadaşımın siparişi üzerine hazırlamıştım.İnşallah yeni hayatında severek ve mutlulukla kullanıyordur:)
  
Sevgiyle...

15 Şubat 2015 Pazar

Çuval kumaştan kitap çantası:)

Merhabalar herkese
Ahşap boyamalardan ara verip biraz çuvallara dönelim.Çuval kumaşından kitap çantası diktim.Keçeden de kuş kesip yapıştırdım.Çuvalla yapılan her şeyi çok seiyorum zaten.Sıcak bir görüntüsü oluyor.

 
Görüşmek dileğiyle...Mutlu pazarlar...

9 Şubat 2015 Pazartesi

İsme özel anahtarlıklar

Merhabalar herkese
Bayadır uğrayamadım buralara.Aradan 15 gün tatil bile geçti.Tatili annemlerin orada geçirdik.Kızım da ben de pek memnunduk.Eve gelince de bir tuhaf oluyor insan.Sevdiklerinden ayrılmak gerçekten çok zor.Anneciği yanı başımda olsaydı ahh ahhİnsan anneye her zaman muhtaç.Yaşı kaç olursa olsun.Allah başımızdan eksik etmesin hiçbirini.
Bu arda yaptıklarıma geleliim.İki tane anahtarlık siparişimiz vardı.Sahiplerine çoktan ulaştı.İyi günlerde kullansınlar:))

 
Hayırlı akşamlar herkese.